1. Regulamin określa zasady zamawiania produktów w sklepie internetowym Inspiruj świat, zwanym dalej Sklepem, znajdującym się pod adresem inspirujswiat.pl.
 2. Sklep prowadzony jest przez:
  Rękodzielnictwo Mariusz Dobrowolski
  Magdaleniec 20
  13-100 Nidzica
  NIP:9840059388
  REGON: 281392054
 3. Regulamin skierowany jest do wszystkich użytkowników sklepu, zwanych dalej Klientem.

Korzystanie ze sklepu

 1. Umowa kupna sprzedaży zawierana jest między Klientem a Sklepem.
 2. Klient będzie musiał podać dane osobowe aby złożyć zamówienie.
 3. Informacje odnośnie administrowania danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.
 4. Czas realizacji zamówienia to 1-7 dni roboczych.
 5. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie są oryginalne, wykonane własnoręcznie.
 6. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień.
 7. Ceny podane w Sklepie są cenami ostatecznymi, do których nie doliczane są żadne dodatkowe opłaty za wyjątkiem kosztów dostawy.
 8. Na życzenie Klienta jest możliwość wystawienia rachunku.

Dostawa i płatność

 1. Za zamówione towary oraz przesyłkę Klient może zapłacić tylko poprzez przelew bankowy na wskazany poniżej rachunek bankowy Sklepu.
  Rękodzielnictwo Mariusz Dobrowolski Magdaleniec 20 13-100 Nidzica
  05 2340 0009 0850 4010 0001 6813
 2. Czas oczekiwania na wpłatę wynosi 7dni od daty zakupu. Nieopłacone zamówienia zostaną anulowane.
 3. Towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy InPost. Klient przed odebraniem paczki powinien sprawdzić jej stan, w przypadku uszkodzenia opakowania należy sporządzić protokół szkody. Oraz skontaktować się ze Sklepem.

Zwroty i reklamacje

 1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży na odległość bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru, oraz zwrócić towar w najszybszym możliwym terminie. Wraz z odsyłanym towarem należy dołączyć oświadczenie odstąpienia od umowy oraz poinformować Sklep poprzez wiadomość e-mail na adres sklep@inspirujswiat.pl.
 2. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być kompletny i w żaden sposób niezniszczony. Nienaruszony towar należy zwrócić w firmowym opakowaniu na adres: Rękodzielnictwo Mariusz Dobrowolski Magdaleniec 20 13-100 Nidzica.
 3. Klient pokrywa koszt zwrotu towarów. Zwrot pieniędzy za odesłany towar zostanie przelany na podane dane przez Klienta w terminie 3dni od dostarczenia towaru.
 4. Reklamacji nie podlegają produkty spersonalizowane oraz wykonane na zamówienie.
 5. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru w przypadkach zwrotu uszkodzonego towaru lub dostarczenia do sklepu towaru niepełnowartościowego, noszącego ślady użytkowania.
 6. W przypadku chęci reklamacji danego towaru należy skontaktować się ze Sklepem poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres sklep@inspirujswiat.pl z opisem wady produktu.
 7. Klient otrzyma odpowiedź na temat rozpatrzenia reklamacji w terminie 10 dni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, Sklep naprawi lub wymieni reklamowany towar na pełnowartościowy w terminie 14 dni od rozpatrzenia reklamacji. W przypadku gdy wymiana nie będzie możliwa Sklep zwróci pełną kwotę wraz z kosztami wysyłki na podane przez Klienta dane. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji towar zostanie odesłany do Klienta wraz z opinią na temat reklamacji.

Strona zwrotu zamówienia